عکاسی صنعتی ، عکاس صنعتی | عکاسی صنعتی آنی بین

021-88814800 تلفن

ورود به سایت

آلبوم عکس پروژه های انجام شده به تفکیک موضوع

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی (136)

عكاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می گردد. كارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ،  از این نوع عكاسی استفاده می كنند.

مشاهده موارد...
عکاسی ساختمان و معماری

عکاسی ساختمان و معماری (45)

عکاسی ساختمان و معماری : طراحان نما و معماران و مهندسان برای تهیه آلبوم پروژه های انجام شده خود ؛ مدیران پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید با ما تماس می گیرند. عکاسی ساختمان و معماری برای تهیه انواع کاتالوگ نیز از اقدامات موثر برای تاثیرگزاری تبلیغات می باشد.

مشاهده موارد...
عکاسی از محصولات

عکاسی از محصولات (64)

عكاسی از محصولات به شیوه درست از اركان پایه ای هنر عكاسی است. صاحبان كالا و خدمات برای نشان دادن محصولات در رسانه ها و یا انواع كاتالوگ و پوستر ، نیاز به داشتن عكسهایی ظریف و دقیق از محصولات خود دارند. رعایت دقیق اصول عكاسی ، سایه ها ، زوایا ، انعكاس نور و غیره از مواردی هستند كه یك عكس تبلیغاتی بی نقص را از سایر عكسها متمایز می سازند. هنگامی كه این خدمات با قیمت هایی بسیار عالی در یك مجموعه جمع گردند ، بهترین گزینه برای انتخاب پیش پای شما خواهد بود. ما در استودیو عكاسی كانون تبلیغاتی آنی بین خدماتی در سطح كیفی بسیار عالی با قیمت هایی بسیار مناسب را به شما پیشنهاد می دهیم.

مشاهده موارد...
عکاسی مواد غذایی

عکاسی مواد غذایی (14)

عكاسی از مواد غذایی : نورپردازی كاملا دقیق و حرفه ای جهت ایجاد خطوط سایه روشن زیبا در زوایا ، نشان دادن بافت غذا و در نهایت باب طبع بودن محصول. کیک و شیرینی ، شکلات ، دسر و نوشیدنی ، سوسیس و کالباس ، فست فود و غذاهای لذیذ ایرانی!

مشاهده موارد...
عكاسی تبلیغاتی

عكاسی تبلیغاتی (45)

عکاسی تبلیغاتی برای نمایش مفاهیم تجاری استفاده می شود. به عنوان مثال عکس هایی از نحوه استفاده و کارکرد محصولات ، یا عکس هایی از محیط اداری و تجاری و پرسنل برای نمایش همبستگی و قدرت کار گروهی در مجموعه عکس های تبلیغاتی قرار می گیرند. همچنین عکاسی دکوراتیو ، عکاسی خلاق و یا عکاسی با طراحی صحنه نیز در همین طبقه بندی جای می گیرند. عكاسی تبلیغاتی از فضاهای تجاری ، خدماتی و اداری گزینه ی خوبی برای شروع یك كمپین تبلیغاتی خواهد بود. برای چاپ انواع كاتالوگ و پوستر ، تبلیغات اینترنتی ، ایجاد آلبوم عكس و ژورنال های تبلیغاتی ، اولین قدم شما باید انجام عكاسی حرفه ای از اماكن تجاری ، خدماتی و  یا محصولاتتان باشد. ما در استودیو عكاسی کانون تبلیغاتی آنی بین ، با صبر و حوصله به نظرات شما گوش می دهیم و سپس با تكیه بر تجربه و تخصص ، تصاویری خارق العاده به شما تقدیم خواهیم نمود.

مشاهده موارد...
عكاسی کنفرانس و نمایشگاه ها

عكاسی کنفرانس و نمایشگاه ها (66)

سمینار ، کنفرانس ، همایش ، مراسم و جلسات اداری و نمایشگاه های بین المللی ... برنامه شما هرکدام از این موارد که باشد ، باید برای مستند سازی و ثبت آن چاره ای بیاندیشید. در این راه ما با شما خواهیم بود. هنگام حضور شما در نمایشگاه ها نیز از غرفه سازی تا اختتامیه نمایشگاه با ثبت و مستند سازی هر لحظه با شما هستیم. مستند سازی و ثبت فرایند حضورتان در نمایشگاه ها را به ما بسپارید.

مشاهده موارد...
موضوعات متفرقه

موضوعات متفرقه (11)

عکاسی از موضوعاتی که ممکن است برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار باشند اما در طبقه بندی ما لحاظ نشده باشند. عکاسی از موقعیت های خاص ، رویداد ها ، طبیعت و هرچیزی که تصورش را بکنید! ما برای ثبت لحظه ها به بهتری شیوه ، با شما هستیم.

مشاهده موارد...
Top of Page