عکاسی صنعتی ، عکاس صنعتی | عکاسی صنعتی آنی بین

021-88814800 تلفن

ورود به سایت

عکاسی ساختمان و پروژه های عمرانی

عکاسی ساختمان و پروژه های عمرانی ، مجتمع های مسکونی و تجاری

طراحان نما و معماران و مهندسان برای تهیه آلبوم پروژه های انجام شده خود ؛ مدیران پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید با ما تماس می گیرند. عکاسی ساختمان و معماری برای تهیه انواع کاتالوگ نیز از اقدامات موثر برای تاثیرگزاری تبلیغات می باشد.

 

نمونه عکس های ساختمانی ، معماری و پروژه های عمرانی

جدول تعرفه قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

خواندن 2246 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 15 اسفند 1393 07:56
استودیو عکاسی آنی بین

استودیو عكاسی آنی بین ، با آدرس اینترنتی http://photo.anibeen.com عضوی از مجموعه ی كانون تبلیغاتی آنی بین است كه به صورت تخصصی در زمینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت می نماید. عكاسی از كارخانجات ، خط تولید ، محصولات ، رستوران ها و هتل ها ، گالری ها ، مراسم و همایش ها ، ساختمان و دكوراسیون ، پروژه های عمرانی و مد و پوشاك كاری است كه در استودیو عكاسی آنی بین انجام می گیرد. عكاسی تبلیغاتی و صنعتی با هدف تبلیغات محیطی ، چاپ و طراحی انواع كاتالوگ ، ساخت تیزر ، نمایشگاه ها ، بسته بندی محصولات و یا تهیه آلبوم عكس می باشد.

 كانون تبلیغاتی آنی بین نیز به عنوان مجموعه مادر ، در زمینه ساخت انواع فیلم های تبلیغاتی ، فیلم های صنعتی و ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی و تلویزیونی و همچنین طراحی و چاپ انواع كاتالوگ و پوستر فعالیت می نماید. وبسایت كانون تبلیغاتی آنی بین با آدرس www.anibeen.com دردسترس می باشد.

وبسایت: photo.anibeen.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page