عکاسی صنعتی ، عکاس صنعتی | عکاسی صنعتی آنی بین

021-88814800 تلفن

ورود به سایت

عكاسی صنعتی

عکاسی صنعتی باید با علاقه ، جدیت ، تجربه و ابزار كافی همراه باشد. تنها در این صورت از عكسهایی كه سفارش داده اید لذت خواهید برد.

عكاسی صنعتی

كارخانه ، پروژه ساختمانی ، پالایشگاه ، نیروگاه و ...

عکاسی صنعتی به منظور ثبت مراحل و فرایند تولید ، تجهیزات ، پرسنل و ویژگی های هر مجموعه استفاده می گردد. كارخانه ها برای ثبت تصاویر ماشین آلات و روند خط تولید ، پروژه های ساختمانی برای ثبت روند ساخت ساختمان و مستند سازی مراحل طی شده و مصالح به كار رفته در تولید ، و یا ایجاد تصاویر تایم لپس (فیلم با سرعت بسیار بالا از فرایند ساخت ساختمان از ابتدا تا انتها در چند دقیقه) ، شركت های تولیدی برای عكسبرداری از محصولات جهت استفاده های گوناگون (بسته بندی ، تبلیغات و ...) ، رستوران ها و هتل ها برای ایجاد جذابیت بصری در تبلیغات خود و غیره از این نوع عكاسی استفاده می كنند.

 

نمونه عکس های صنعتی

جدول تعرفه قیمت عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

تعدادی از پروژه های انجام شده

 

عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی

کانون تبلیغاتی آنی بین در زمينه های مختلف طراحی گرافيك، طراحی كاتالوگ های نفيس، طراحی بروشور، خدمات حرفه ای عكاسی، فيلم صنعتی و تبليغاتی، آماده ارائه بهترين كيفيت و خدمات برای صاحبان مشاغل ، تولیدکنندگان و تجار گرامی می باشد.

آیا می خواهید بدانید كه انجام عکاسی صنعتی مورد نیاز شما هست یا خیر؟ پاسخ ساده است. اگر هر كدام از موارد زیر شامل حال شما می شود می توانید با خیالی آسوده از خدمات عکاسی صنعتی ما استفاده نمایید. مطمئن باشید از نتایج شگفت زده خواهید شد.

در صورتی كه فعالیت شغلی شما مربوط به این موارد است :

كارخانه های صنایع غذایی
كارخانه های صنایع شیمیایی
كارخانه های صنعتی ، مونتاژ ، خط تولید

صنایع ساختمانی و عمرانی
صنایع دام و طیور
صنایع نساجی ، نخ و پارچه

صنایع محصولات آرایشی و بهداشتی
معادن و صنایع مرتبط
نیروگاه ، پالایشگاه ، صنایع پتروشیمی

و در صورتی كه قصد انجام هریك از این موارد را دارید :

ایجاد گالری تصاویر در وب سایت خودتان
چاپ كاتالوگ و پوستر تبلیغاتی
تبلیغات در نشریات و نمایشگاه ها

ثبت آرشیو عكس برای استفاده های مختلف
ساخت فیلم های تبلیغاتی و مستند صنعتی
ساخت تیزر های تلویزیونی

 

اگر هركدام از موارد بالا شامل حال شما و مجموعه تان می شود پس ما حتما میتوانیم بخش اعظم تصمیم شما را عملی نماییم.

برای انجام عكاسی صنعتی كافی است پس از مشاهده نمونه عكس ها در حوزه مورد نظر خود و مطالعه لیست تعرفه قیمت عكاسی ، با ما تماس بگیرید و در مورد نوع پروژه و عكس های مورد نیاز خود توضیحاتی ارائه دهید. سپس ما با بررسی پروژه و تخمین موارد قابل انجام عكاسی ، پیشنهادی حاوی اطلاعات فنی ، زمان بندی انجام كار و هزینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی را برایتان ارسال می كنیم.

در مدت انجام پروژه نیز تیم عكاسی ما با بهترین ابزار و تجهیزات عكاسی صنعتی ، اطمینان حاصل می كند كند كه هیچ نقطه ای از محل مورد نظر از قلم نیفتاده و تمام زوایا و نكات ریز هم پوشش داده شده اند. تعداد عكس های گرفته شده چندین برابر تعداد مورد نیاز شما خواهد بود كه پس از پایان انجام كار ، تعداد مورد نظر توسط شما از میان آنها انتخاب خواهند شد و جهت انجام عملیات ویرایش و تصحیح نور و رنگ ، به دست متخصصان عكاسی و گرافیك در استودیو عكاسی صنعتی و تبلیغاتی آنی بین سپرده خواهند شد.

مشاهده لیست كامل تعرفه های عكاسی

خواندن 4230 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 ارديبهشت 1394 12:32
استودیو عکاسی آنی بین

استودیو عكاسی آنی بین ، با آدرس اینترنتی http://photo.anibeen.com عضوی از مجموعه ی كانون تبلیغاتی آنی بین است كه به صورت تخصصی در زمینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت می نماید. عكاسی از كارخانجات ، خط تولید ، محصولات ، رستوران ها و هتل ها ، گالری ها ، مراسم و همایش ها ، ساختمان و دكوراسیون ، پروژه های عمرانی و مد و پوشاك كاری است كه در استودیو عكاسی آنی بین انجام می گیرد. عكاسی تبلیغاتی و صنعتی با هدف تبلیغات محیطی ، چاپ و طراحی انواع كاتالوگ ، ساخت تیزر ، نمایشگاه ها ، بسته بندی محصولات و یا تهیه آلبوم عكس می باشد.

 كانون تبلیغاتی آنی بین نیز به عنوان مجموعه مادر ، در زمینه ساخت انواع فیلم های تبلیغاتی ، فیلم های صنعتی و ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی و تلویزیونی و همچنین طراحی و چاپ انواع كاتالوگ و پوستر فعالیت می نماید. وبسایت كانون تبلیغاتی آنی بین با آدرس www.anibeen.com دردسترس می باشد.

وبسایت: photo.anibeen.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page