عکاسی صنعتی ، عکاس صنعتی | عکاسی صنعتی آنی بین

021-88814800 تلفن

ورود به سایت

درباره استودیو عكاسی كانون تبلیغاتی آنی بین

اندکی از گذشته

کانون تبلیغاتی آنی بین با بهره گیری از پرسنلی مجرب و متعهد در سال ۱۳۸۸ فعالیت حرفه ای خود را آغار نمود . هدف این گروه از ابتدا ایجاد رضایت برای صاحبان مشاغل و صنایع و همه افراد نیازمند خدمات هنری و تبلیغاتی بوده است ؛ بطوریکه با فراهم آوردن بهترین ها ، تمام خواسته مشتریان به نحو احسنت برآورده شود . لذا خلاقیت ، کیفیت و نتیجه گرایی همواره خون جاری در رگ های کانون تبلیغاتی آنی بین بوده تا با بهره‌ گیری از تجربه و پشتکار و همچنین هنر و علم ، به چشم انداز های خود که همان ایجاد آرامش خاطر و گشایش کار برای مشتریان است ، نائل آید . فعالیت هایی كه از ابتدا در این مجموعه دنبال می شد شامل ساخت تیزر های تبلیغاتی ، فیلم های مستند تبلیغاتی و صنعتی ، عكاسی تبلیغاتی و صنعتی و همچنین طراحی گرافیك بود.

تفکیک مجموعه ها... تمرکز بیشتر...

با گسترش فعالیت های این كانون تبلیغاتی ، نیاز به جداسازی فعالیت های اصلی این مجموعه از هم بیش از پیش حس شد. این فرایند تفكیكی این اجازه را به ما می داد تا بتوانیم در هر بخش فعالیت های تبلیغاتی تمركز بیشتری داشته باشیم. بنا بر این در اسفند ماه ١٣٩٢ با تمركز بر بهینه سازی خدمات و گسترش و تعمیق فعالیت ها ، بخش خدمات عكاسی كانون تبلیغاتی آنی بین ، با عنوان جدید استودیو فیلم و عكس كانون تبلیغاتی آنی بین شروع به خدمات رسانی به صاحبان مشاغل نمود. همچنین برای راحتی هر چه بیشتر كسانی كه از طریق جستجو های اینترنتی با وب سایت ما آشنا می شوند ، اقدام به جداسازی وبسایت استودیو عكاسی از وبسایت مادر نمودیم.

وب سایت اختصاصی خدمات عکاسی photo.anibeen.com

بنابراین از بهار سال ١٣٩٣ آدرس اینترنتی www.anibeen.com متعلق به سایت اصلی دارای اطلاعات مربوط به خدمات ساخت تیزر های تبلیغاتی تلویزیونی ، ساخت فیلم های صنعتی و تبلیغاتی و همچنین خدمات طراحی گرافیك خواهد بود. آدرس اینترنتی جدید photo.anibeen.com نیز به استودیو عكاسی كانون تبلیغاتی آنی بین اختصاص خواهد داشت كه به صورت متمركز بر روی انواع خدمات عكسبرداری در شاخه های مختلف فعالیت خواهد نمود.

 

نمونه آثار
نمونه آثار
نمونه آثار
نمونه آثار
نمونه آثار
نمونه آثار

خواندن 2439 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 تیر 1393 09:25
استودیو عکاسی آنی بین

استودیو عكاسی آنی بین ، با آدرس اینترنتی http://photo.anibeen.com عضوی از مجموعه ی كانون تبلیغاتی آنی بین است كه به صورت تخصصی در زمینه عكاسی صنعتی و تبلیغاتی فعالیت می نماید. عكاسی از كارخانجات ، خط تولید ، محصولات ، رستوران ها و هتل ها ، گالری ها ، مراسم و همایش ها ، ساختمان و دكوراسیون ، پروژه های عمرانی و مد و پوشاك كاری است كه در استودیو عكاسی آنی بین انجام می گیرد. عكاسی تبلیغاتی و صنعتی با هدف تبلیغات محیطی ، چاپ و طراحی انواع كاتالوگ ، ساخت تیزر ، نمایشگاه ها ، بسته بندی محصولات و یا تهیه آلبوم عكس می باشد.

 كانون تبلیغاتی آنی بین نیز به عنوان مجموعه مادر ، در زمینه ساخت انواع فیلم های تبلیغاتی ، فیلم های صنعتی و ساخت انواع تیزر های تبلیغاتی و تلویزیونی و همچنین طراحی و چاپ انواع كاتالوگ و پوستر فعالیت می نماید. وبسایت كانون تبلیغاتی آنی بین با آدرس www.anibeen.com دردسترس می باشد.

وبسایت: photo.anibeen.com پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top of Page